Компресор Fini MK 102-90-2M
Характеристики:
Компресор одноступінчатий з ремінною передачею, (220V)
Тиск, бар 10
Ресивер, л 90
Споживання повітря, л/хв 235
Живлення, В 220
Двигун, кВт 1,5
Габаритні розміри, мм 1070 х 450 х 770
Вага, кг 62
Компресори FINI MK 102-90-2M- однотактні, двоциліндрові компресори з пасовим приводом серії MK Advanced оптимальні для застосування в невеликих і середніх за розміром шиномонтажних майстерень. Компресор оснащений вбудованим горизонтальним ресивером і генерує тиск до 10 бар. Перевагами даної моделі є: радіатор блоку циліндрів насоса великого розміру для ефективного розсіювання тепла; покращений дизайн: колеса великого розміру, передня здвоєна опора з низьким розташуванням для поліпшення стабільності; ретельно збалансований чавунний колінчастий вал покращує стабільність і знижує вібрацію під час роботи; більш низька частота обертання в порівнянні з компресорами попередніх поколінь дозволила знизити загальну гучність; клапани з нержавіючої сталі з великою кількістю повітряних каналів дають істотний приріст продуктивності; крильчатка великого розміру створює щільний потік повітря для охолодження радіатора блоку циліндрів; високоефективний вхідний фільтр лабіринтового типу для зниження шумності; автоматичне відключення компресора при досягненні заданого тиску; захист електродвигуна від перевантаження; редуктор з манометром і універсальна пневматична швидкороз'ємне з'єднання.
Передова охолоджуюча система;
Низька робоча температура;
Запобіжний клапан.
Клапани з нержавіючої сталі;
Колеса + опора.
Термозахист з ручним включенням.
Всі деталі захищені від перегріву.
Мінімальний витрата масла (для масляних компресорів)
Компресор – пристосування, призначене для подачі стисненого повітря напневмоинструмент. Все частіше і частіше в побуті, на підприємстві, в стоматології і в медичних установах можна зустріти агрегати для подачі стисненого повітря. Компресорні установки бувають різні, в залежності від споживчих запитів: поршневі з ремінним і прямим приводом, також безмасляні поршневі, а також гвинтові. Гвинтові компресори в більших випадках використовуються у промисловості при великій продуктивності повітря, так як вони здатні нагнітати повітря від 0,5-30м3/хв (500-30000л/хв).
Поршневі компресори розраховані на продуктивність від 0,17 до 2м3/хв (170-2000л/хв). Також при виборі компресора потрібно звернути увагу на місткість ресивера. Ресивери бувають від 24л до 500л і чим більше ресивер, тим більше запас стисненого повітря. На цьому запасепневмооборудование може працювати деякий час, у разі збою компресорної установки. Також обсяг ресивера гасить пульсації подачі стисненого повітря до споживача, що необхідно при стабільній роботі.
1 Призначення
1.1 Компресор повітряний, поршневого типу, з ремінним приводом від електродвигуна.
1.2 Компресор є складним електромеханічним виробом і призначений для забезпечення пневматичного обладнання, апаратури та інструменту, що застосовується в промисловості, автосервісі і для інших цілей споживача стисненим повітрям, після його очищення додатковою системою підготовки повітря до норм, що діють в кожній з галузей. Використання компресора дозволяє значно економити електроенергію, механізувати працю і підвищити якість робіт.
Забороняється експлуатація компресора у вибухопожежонебезпечних приміщеннях.
Забороняється експлуатація компресора під впливом прямих атмосферних опадів, а також в побутових цілях.
2 Загальні відомості про виріб
2.1 Компресор спроектований і виготовлений у відповідності з загальними вимогами і нормами безпеки до даного виду обладнання, установлених у діючих технічних нормативних правових актах. Ступінь захисту компресора не нижче IP20. Клас за способом захисту людини від ураження електричним струмом 1.
Ймовірність виникнення пожежі на один виріб в рік не більше 10-6.
2.2 Питание компрессора осуществляется от сети переменного тока. Напряжение сети питания и частота тока указаны в паспортной табличке наклеенной на титульном листе настоящего руководства по эксплуатации и на компрессоре.
2.2 Климатическое исполнение УХЛ 3.1* для эксплуатации при температуре окружающего воздуха от 1 °С до 40 °С.
2.3 Компрессор спроектирован и изготовлен в соответствии с общими требованиями и нормами безопасности к данному виду оборудования, установленными в действующих технических нормативных правовых актах. Класс по способу защиты человека от поражения электрическим током 1.
2.4 Режим работы компрессора – повторно-кратковременный, с продолжительностью включения (ПВ) до 60 %, при продолжительности одного цикла от 6 до 10 мин. Допускается непрерывная работа компрессора не более 15 мин, но не чаще одного раза в течение 2-х ч.
2.5 Регулирование производительности после пуска компрессора – автоматическое. Способ регулирования производительности: периодический пуск-останов компрессора.
2.6 Компрессор снабжен следующими средствами контроля, управления и защиты:
- манометром для контроля давления сжатого воздуха;
- телепрессостатом – виконавчим пристроєм для регулювання продуктивності періодичним пуском-остановом компресора;
- розвантажувальним клапаном – пристроєм розвантаження блоку поршневого при зупинці приводного двигуна;
- запобіжним клапаном – пристроєм захисту від перевищення максимального допустимого тиску в ресивері;
- пристроєм захисту від перевантажень електроустаткування, коротке замикання або обрив однієї із фаз живильної електричної мережі.
Гарантийный срок — 12
Расположение ресивера — Горизонтально
Тип компрессора по мобильности — Передвижной
Тип поршневого компрессора — с ременным приводом
Тип поршневого компрессора по количеству степеней сжатия — Двухступенчатый
Тип поршневого компрессора по применению смазки — Масляный
Тип поршневого компрессора по расположению цилиндров — Вертикальный
Уровень шума — 90