Компресор FINI MK 103-150-3
Характеристики:
Компресор одноступінчатий з ремінною передачею, (380V)
Тиск, бар 10
Ресивер, л 150
Споживання повітря, л/хв 365
Живлення, В 380
Двигун, кВт 2,2
Габаритні розміри, мм. 1330 х 490 х 890
Вага, кг 80
Компресори FINI MK 103-150-3- поршневі, пересувні, одноступінчаті з клиноремінною передачею. Компресори обладнані автоматичною системою управління, що дозволяє автоматично підтримувати заданий тиск, поставляються на ресіверах різної ємкості, від 25 до 270 літрів. На компресорах даної серії встановлені редуктори тиску і манометри, що дозволяють візуально контролювати тиск нагнітання. Відносно низький рівень шуму, і невеликі габарити дозволяють застосовувати компресори даної серії в різних галузях, де необхідний стиснене повітря.
Компресор – пристосування, призначене для подачі стисненого повітря на пневмоінструмент. Все частіше і частіше в побуті, на підприємстві, в стоматології і в медичних установах можна зустріти агрегати для подачі стисненого повітря. Компресорні установки бувають різні, в залежності від споживчих запитів: поршневі з ремінним і прямим приводом, також безмасляні поршневі, а також гвинтові. Гвинтові компресори в більших випадках використовуються у промисловості при великій продуктивності повітря, так як вони здатні нагнітати повітря від 0,5-30м3/хв (500-30000л/хв).
Поршневі компресори розраховані на продуктивність від 0,17 до 2м3/хв (170-2000л/хв). Також при виборі компресора потрібно звернути увагу на місткість ресивера. Ресивери бувають від 24л до 500л і чим більше ресивер, тим більше запас стисненого повітря. На цьому запасі пневмообладнання може працювати деякий час, у разі збою компресорної установки. Також обсяг ресивера гасить пульсації подачі стисненого повітря до споживача, що необхідно при стабільній роботі. Приміром, краскопульт потребує стабільної подачі повітря, інакше фарба буде не рівномірно наноситься на поверхню. Также поршневые компрессоры очень не любят постоянную работу, так как поршень-нагнетатель постоянно будет иметь трение с металлическими частями цилиндра, что провоцирует к быстрому износу деталей. А если детали изнашиваются, соответственно параметр производительности будет со временем изменяться. Поэтому поршневые компрессоры нужно выбирать с ресивером, объем которого будет, немного больше, чем рассчитанный потребительский объем. Винтовые компрессоры нагнетают воздух в ресивер с помощью специальных лопастей. Соответственно, процесс нагнетания у них совершено другой от поршневых. Единственный минус их, это стоимость, но если игра стоит свеч, то думаю не стоит жалеть деньги для хорошей и стабильной работы, которая в будущем принесет больший доход. В следующей статье мы попробуем разобраться, для чего же нужен осушить воздуха.
Компания Спецавтооборудование поможет Вам в выборе и купить компрессор, компрессоры, воздушный компрессор, винтовой компрессор, поршневой компрессор, компрессора оборудование, компрессор, компрессор прайс, компрессор высокого давления, компрессор цена, компресор, компрессор киев, компрессор продажа, компрессор украина, куплю компрессор, компрессор электрический, компрессор remeza, компрессор передвижной, компрессоры воздушные.
Гарантийный срок — 12
Расположение ресивера — Горизонтально
Тип компрессора по мобильности — Передвижной
Тип поршневого компрессора — с ременным приводом
Тип поршневого компрессора по количеству степеней сжатия — Двухступенчатый
Тип поршневого компрессора по применению смазки — Масляный
Тип поршневого компрессора по расположению цилиндров — Оппозитный(Горизонтальный)
Уровень шума — 90