Ресивер Р750
Гарантийный срок — 12
Ресивери (воздухосборники) Р750, обсяг 750л.
Технічні характеристики:
Модель | Р750 |
---|---|
Об'єм, л | 750 |
Тиск, bar | 10 |
Комплектація | 1. клапан запобіжний 2. манометр 3. приєднувальні штуцера 4. кран зливу конденсату 5. упаковка 6. паспорт та інструкція по експлуатації |
Вага | 210 |
Габаритні розміри, ДхШхВ(мм) | 775х760х2268 |
У комплект поставки входять:
- Клапан запобіжний
- Манометр
- Подсоеденительные штуцера (на вимогу замовника)
- Паспорт та інструкція по експлуатації
- Кран зливу конденсату
- Упаковка
Воздухосборники (ресивери) встановлюються в системах накопичення повітря для роздачі його споживачам без пульсацій при робочому тиску і для створення запасу повітря.
Воздухосборники призначені для експлуатації в районах з сейсмічністю менше 7 балів за 12-ти бальною шкалою. Допускається експлуатація повітрозбірників висотою менше 10 м в районах з сейсмічністю до 9 балів при заміні опор-стійок опори на циліндричні. Якщо висота повітрозбірника більше 10 м – то експлуатація в районах з 9-бальною сейсмічністю можлива за умови підтвердження розрахунком на міцність від сейсмічних впливів.
Воздухосборники можуть експлуатуватися в режимі малоциклового навантаження – періодичний підйом і скидання тиску. Режим малоциклового навантаження повинен зазначатися підприємством – споживачем при замовленні повітрозбірника.
За погодженням з розробником технічних умов воздухосборники можуть виготовлятися як посудин для зберігання азоту, аргону та інших інертних газів.
Продаж повітрозбірників супроводжується наступним комплектом: паспорт посудини, що працює під тиском, кран триходовий вентиль, клапан запобіжний повнопідйомний пружинний, манометр.
Вся продукція має сертифікат відповідності і дозвіл на застосування на небезпечних виробничих об'єктах.
Опис повітрозбірників
Воздухосборник – це ємність для зберігання стисненого повітря, іменована також повітряний ресивер. Ресивери повітря призначені для стабілізації тиску стисненого повітря, а також для згладжування перепадів тиску (пульсації), при його подачі від роторних або гвинтових компресорів. Крім цього воздухосборники оснащені автоматикою регулює роботу і продуктивність подають в них повітря компресорів.
Особенностями и техническими характеристиками воздухосборника-ресивера являются такие показатели, как номинальный объем, рабочее давление, материал изготовления и климатическое исполнение.
Основным материалом для изготовления воздухосборника служит углеродистая сталь, марка которой подбирается исходя из условий его эксплуатации. В некоторых случаях ресиверы для хранения сжатого воздуха производятся из оцинкованной или нержавеющей стали, что влечет за собой увеличение их стоимости.
Повітряні ресивери можуть мати горизонтальне або вертикальне виконання і відповідно конструктивно підрозділятися на види - горизонтальні і вертикальні воздухосборники.
Характеристики повітряних ресиверів
Технические характеристики вертикального воздухосборника позволяют использовать меньше площади при его размещении на производстве. Вертикальные ресиверы могут подключаться по параллельной и последовательной схеме в зависимости от пропускной способности. При параллельном подключении ресиверов воздуха обеспечивается высокая пропускная способность системы, при последовательном подключении создается возможность каждому ресиверу служить мини сепаратором для отделения конденсата и влаги.
Воздухосборники горизонтального типа, как правило, имеют меньший объем (до 500 литров) и комплектуются в одном компактном блоке вместе с винтовым компрессором и двигателем. Но по желанию заказчика ЗАО "ПЗЭМ" может изготовить горизонтальный воздухосборник и большего объема.
Помимо воздуха воздухосборники могут быть использованы для хранения под давлением различных газов, таких как азот, аргон, и другие в зависимости от назначения.
Повітряні ресивери можуть бути обладнані системою для первинного відділення конденсату, системою подачі повітря в магістральні трубопроводи, для чого оснащені штуцерами, запірно-запобіжної і контрольно-вимірювальною апаратурою (манометри)
Гарантія -12месяцев
Гарантийный срок — 12